Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Node
ast: Noyu

en: Operation
ast: Operación
