Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Node
az: Material

en: Source
az: Mənbə

en: Target
az: Hədəf

en: Effect
az: Effekt

en: The node ID of the node.
az: Düyünün node ID-si.

en: Tab weight
az: Tab çəkisi

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
az: "%" yolun ilk seqmenti üçün istifadə edilə bilməz.

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin
