Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Source
bo: ཁུངས

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Tab weight
bo: ཤོག་བྱང་གི་ལྗིད་ཚད

en: Trigger
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
bo: %་ནི་སྦྲེལ་ལམ་གྱི་ཐོག་མའི་དུམ་ཚན་ལ་སྤྱོད་མི་རུང་།

en: Add effect
bo: སྣང་བརྙན་ཁ་སྣོན་བྱེད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
