Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Node
bs: Nod

en: Source
bs: Izvor

en: <None>
bs: <Nijedan>

en: Trigger
bs: Okidač
