Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Select a view
ca: Selecciona una vista

en: Operation
ca: Operació

en: Source
ca: Font

en: <None>
ca: <Cap>

en: More tabs
ca: Més pestanyes

en: Click here to add more tabs.
ca: Clica aquí per afegir més pestanyes

en: Select a block
ca: Selecciona un bloc

en: Hide the title of this block
ca: Amaga el títol d'aquest bloc

en: Tab type
ca: Tipus de pestanya

en: Effect
ca: Efecte

en: You are not authorized to access this content.
ca: No esteu autoritzats a accedir aquest contingut.

en: The node ID of the node.
ca: L'ID de node del node.

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Tab weight
ca: Pes de la pestanya

en: Tab content
ca: Contingut de la pestanya

en: At least one tab should be created.
ca: S'ha de crear una pestanya com a mínim.

en: Title is required for each tab.
ca: Es requereix títol per cada pestanya.

en: Trigger
ca: Activador

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
ca: No es pot utilitzar "%" com a inici d'un camí.

en: Menu depth
ca: Profunditat en el menú

en: Add effect
ca: Afegeix l'efecte

en: View mode
ca: Mode de visualització
