Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Node
cs: Uzly

en: Select a view
cs: Vybrat pohled

en: Operation
cs: Operace

en: Source
cs: Zdroj

en: <None>
cs: <Nic>

en: Target
cs: Cíl

en: Effect
cs: Efekt

en: Menu parent
cs: Nadřazené menu

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.

en: Tab weight
cs: Váha záložky

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Menu depth
cs: Hloubka menu

en: Add effect
cs: Přidat efekt

en: View mode
cs: Režim zobrazení
