Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Node
cy: Nod

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: <None>
cy: <Dim>

en: Effect
cy: Effaith

en: The node ID of the node.
cy: ID nod o'r nod.

en: Tab weight
cy: Pwysau'r tab

en: Trigger
cy: Sbardun

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
cy: Ni ellir defnyddio "%" i'r segment cyntaf y llwybr.
