Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Node
eo: Nodo

en: Operation
eo: Operacio

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
