Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Node
et: Postitus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Source
et: Allikas

en: Target
et: Siht

en: Effect
et: Efekt

en: The node ID of the node.
et: Sisuelemendi ID

en: Tab weight
et: Saki kaal

en: Trigger
et: Lüliti

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
et: "%" märk ei ole teekonna esimeses segmendis lubatud.

en: Add effect
et: Lisa efekt

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Field mappings
et: Välja mappingud
