Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Node
eu: Nodoa

en: Select a view
eu: Bista aukeratu

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Source
eu: Iturburua

en: <None>
eu: <Ezer ez>

en: Effect
eu: Efektua

en: Tab weight
eu: Tab pisua

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
eu: Lehengo ibilbideren segmentuan % ez erabili
