Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Select a view
fi: Valitse näkymä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Source
fi: Lähde

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Target
fi: Kohde

en: Effect
fi: Efekti

en: The node ID of the node.
fi: Solmun ID.

en: Tab weight
fi: Välilehden painoarvo

en: Trigger
fi: Tilanne

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
fi: "%" merkkiä ei voida käyttää polun ensimmäisenä osana.

en: Add effect
fi: Lisää efekti

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
