Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Node
hy: Նոդ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
