Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Source
ka: წყარო

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Add effect
ka: ეფექტის დამატება
