Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Node
kk: Түйін

en: Operation
kk: Операция

en: Trigger
kk: Триггер
