Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Node
ku: گرێ

en: Operation
ku: کردار

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Add effect
ku: زیادکردنی کاریگەری
