Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Node
lv: Mezgls

en: Select a view
lv: Izvēlēties skatu

en: Operation
lv: Operācija

en: Source
lv: Avots

en: Target
lv: Mērķis

en: Effect
lv: Effekts

en: The node ID of the node.
lv: Mezgla mezgla ID.

en: Tab weight
lv: Cilnes svars

en: Trigger
lv: Trigeris

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
lv: "%" nedrīkst izmantot ceļa pirmajam segmentam.

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: View mode
lv: Skata režīms
