Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Node
mg: Fehy

en: Source
mg: Loharano
