Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Node
mn: Зангилаа

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
