Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Node
ne: नोड

en: Select a view
ne: एउटा भिऊ छान्नुहोश

en: Source
ne: स्रोत

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
