Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Select a view
nl: Kies een View

en: Operation
nl: Bewerking

en: Source
nl: Bron

en: <None>
nl: - Geen -

en: More tabs
nl: Meer tabbladen

en: Click here to add more tabs.
nl: Klik hier om meer tabbladen toe te voegen.

en: Select a block
nl: Selecteer een blok

en: Tab type
nl: Tabbladtype

en: Target
nl: Doel

en: Effect
nl: Bewerking

en: Add tab
nl: Tabblad toevoegen

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: Tab title
nl: Tabbladtitel

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: Tab content
nl: Tabbladinhoud

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Menu depth
nl: Menudiepte

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen
