Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Trigger
nn: Utløysar
