Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Node
oc: Nosèl

en: Operation
oc: Operacion

en: Source
oc: Font

en: Target
oc: Cibla

en: Effect
oc: Effet

en: Tab weight
oc: Poids de l'onglet

en: Trigger
oc: Desenclavador

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
oc: "%" pòt pas èsser utilizat coma primièr segment d'un camin.

en: Add effect
oc: Apondètz l'efièit

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
