Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
