Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Node
pl: Węzeł

en: Select a view
pl: Wybierz widok

en: Operation
pl: Czynność

en: Source
pl: Źródło

en: <None>
pl: <Brak>

en: More tabs
pl: Więcej zakładek

en: Click here to add more tabs.
pl: Kliknij tutaj, aby dodać więcek zakładek.

en: Select a block
pl: Wybierz blok

en: Hide the title of this block
pl: Ukryj tytuł tego bloku

en: Tab type
pl: Typ zakładki

en: Target
pl: Cel

en: Effect
pl: Efekt

en: You are not authorized to access this content.
pl: Nie masz uprawnień dostępu do tej treści.

en: Add tab
pl: Dodaj zakładkę

en: Additional arguments to send to the view as if they were part of the URL in the form of arg1/arg2/arg3. You may use %0, %1, ..., %N to grab arguments from the URL.
pl: Dodatkowe argumenty do wysłania do widoku, tak jakby były częścią adresu URL w postaci arg1/arg2/arg3. Możesz użyć %0, %1, ..., %N, aby przechwycić argumenty z adresu URL.

en: The node ID of the node.
pl: ID węzła

en: Hide the title of this node
pl: Ukryj tytuł dla tego węzła

en: Click here to delete this tab.
pl: Kliknij tu aby usunąć tą zakładkę.

en: Tab title
pl: Tytuł zakładki

en: Tab weight
pl: Waga zakładki

en: Tab content
pl: Zawartość zakładki

en: At least one tab should be created.
pl: Należy stworzyć co najmniej jedną zakładkę.

en: Title is required for each tab.
pl: Tytuł jest wymagany dla każdej zakładki.

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
pl: Znak "%" nie może być stosowany w pierwszym segmencie ścieżki.

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Add effect
pl: Dodaj efekt

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól

en: You must specify a valid path.
pl: Musisz podać prawidłową ścieżkę.
