Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Node
ro: Nod

en: Select a view
ro: Selectează o vizualizare

en: Operation
ro: Operație

en: Source
ro: Sursă

en: Target
ro: Țintă

en: Effect
ro: Efect

en: The node ID of the node.
ro: Nid-ul nodului.

en: Tab weight
ro: Greutatea tabului

en: Trigger
ro: Declanşator

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
ro: "%" nu poate fi utilizat ca primul segment dintr-o cale.

en: Add effect
ro: Adăugare efect

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Field mappings
ro: Mapări câmp
