Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Node
sk: Uzol

en: Select a view
sk: Vybrať view

en: Operation
sk: Operácia

en: Source
sk: Zdroj

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: More tabs
sk: Viac kariet

en: Target
sk: Cieľ

en: Effect
sk: Efekt

en: The node ID of the node.
sk: ID uzla

en: Tab weight
sk: Dôležitosť karty

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Add effect
sk: Pridať efekt

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
