Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: View mode
sr: Врста приказа
