Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Node
sv: Nod

en: Select a view
sv: Välj en vy

en: Operation
sv: Funktion

en: Source
sv: Källa

en: <None>
sv: <Ingen>

en: More tabs
sv: Fler flikar

en: Tab type
sv: Fliktyp

en: Target
sv: Mål

en: Effect
sv: Effekt

en: Menu parent
sv: Överliggande meny

en: Add tab
sv: Lägg till flik

en: The node ID of the node.
sv: Nodens ID.

en: Tab title
sv: Titel på flik

en: Tab weight
sv: Vikt på flik

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
sv: "%" får inte användas som det första segmentet för en sökväg.

en: Add effect
sv: Lägg till effekt

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Field mappings
sv: Fältmappningar
