Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: <None>
th: <ไม่มี>

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: View mode
th: โหมดของวิว
