Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Node
tr: Düğüm

en: Select a view
tr: Görünüm seçimi

en: Operation
tr: İşlem

en: Source
tr: Kaynak

en: Target
tr: Hedef

en: Effect
tr: Etki

en: The node ID of the node.
tr: Bu düğümün düğüm ID'si

en: Tab weight
tr: Sekme ağırlığı

en: Trigger
tr: Tetikleyici

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
tr: "%", bir yolun birinci kısmı için kullanılamaz.

en: Add effect
tr: Efekt ekle

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri
