Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Source
ug: مەنبە

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Scroll
ug: سىيرىلما
