Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (46 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Node
uk: Матеріал

en: Select a view
uk: Вибір виду

en: Operation
uk: Дія

en: Source
uk: Джерело

en: <None>
uk: <Нічого>

en: More tabs
uk: Більше вкладок

en: Click here to add more tabs.
uk: Клікніть тут щоб додати більше вкладок.

en: Select a block
uk: Виберіть блок

en: Hide the title of this block
uk: Ховати заголовок цього блоку.

en: Tab type
uk: Тип вкладки

en: Target
uk: Ціль

en: Effect
uk: Ефект

en: Menu parent
uk: Батько меню

en: You are not authorized to access this content.
uk: У вас нема повноважень для доступу до цього вмісту.

en: Add tab
uk: Додати вкладку

en: The node ID of the node.
uk: Ідентифікатор матеріалу.

en: Hide the title of this node
uk: Ховати заголовок матеріалу

en: Click here to delete this tab.
uk: Клікніть тут щоб вилучити цю вкладку.

en: Tab title
uk: Назва вкладки

en: Tab weight
uk: Вага вкладки

en: Tab content
uk: Вміст вкладки

en: Trigger
uk: Тригер

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
uk: "%" більше не може використовуватися в якості першого сегменту шляху.

en: Menu depth
uk: Глибина меню

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Add effect
uk: Додати ефект

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Field mappings
uk: Відповідності полів

en: Block module is not enabled, cannot display content.
uk: Модуль Блок не увімкнено, неможливо відобразити матеріал.

en: Views module is not enabled, cannot display content.
uk: Модуль Види не увімкнено, неможливо відобразити матеріал.

en: You must specify a valid path.
uk: Ви маєте вказати чинний шлях.
