Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Select a view
vi: Chọn một view

en: Operation
vi: Thao tác

en: Source
vi: Nguồn

en: <None>
vi: <Không>

en: Effect
vi: Hiệu ứng

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
vi: "%" không thể dùng cho phần đầu tiên của đường dẫn

en: Scroll
vi: Cuộn

en: Add effect
vi: Thêm hiệu ứng

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
