Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Operation
ar: عملية

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Effect
ar: التأثير

en: Trigger
ar: المُطلِق

en: Add effect
ar: إضافة تأثير
