Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Node
be: Вузел

en: Operation
be: Аперацыя

en: Source
be: Крыніца

en: <None>
be: -няма-

en: Effect
be: Вынік

en: Trigger
be: Трыгер

en: Add effect
be: Дадаць эфект

en: View mode
be: Лад выгляду
