Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Node
da: Indholdselement

en: Select a view
da: Vælg et view

en: Operation
da: Handling

en: Source
da: Kilde

en: <None>
da: -Ingen-

en: More tabs
da: Flere faner

en: Click here to add more tabs.
da: Klik her for at tilføje flere faner.

en: Select a block
da: Vælg en blok

en: Hide the title of this block
da: Skjul titlen på denne blok

en: Tab type
da: Fanetype

en: Target
da: Mål

en: Effect
da: Effekt

en: The node ID of the node.
da: Indholdselementets node ID.

en: Tab weight
da: Fanevægt

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
da: "%" må ikke bruges som det første segment i en sti.

en: Menu depth
da: Menuens dybde

en: Add effect
da: Tilføj effekt

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
