Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Node
el: Κόμβος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Source
el: Πηγή

en: Target
el: Στόχος

en: Effect
el: Εφέ

en: The node ID of the node.
el: Το node ID του κόμβου.

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών

en: Add effect
el: Προσθήκη εφέ

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
