Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Node
gl: Nodo

en: Select a view
gl: Seleccione unha vista

en: Operation
gl: Operación

en: Source
gl: Orixe

en: Target
gl: Destino

en: Effect
gl: Efecto

en: The node ID of the node.
gl: O ID do nodo.

en: Tab weight
gl: Peso da lapela

en: Trigger
gl: Disparador

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
gl: "%" non pode ser usado como o primeiro segmento dunha ruta.

en: Add effect
gl: Engadir efecto

en: View mode
gl: Modo de vista
