Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Node
gu: નોડ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Effect
gu: અસર

en: Add effect
gu: અસર ઉમેરો
