Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Operation
he: פעולה

en: Tabs
he: לשוניות

en: <None>
he: <ללא>

en: Effect
he: אפקט

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Add effect
he: הוספת אפקט

en: The depth of the menu, i.e. the number of child levels starting with the parent selected above. Leave set to -1 to display all children and use 0 to display no children.
he: עומק התפריט, כלומר מספר הרמות של תת התפריט שתחילתן בתפריט האב שנבחר לעיל. השאירו -1 כדי להראות את כל רמות תת התפריט, 0 כדי לא להציג אף פריט בן.
