Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Operation
id: Operasi

en: Source
id: Sumber

en: Effect
id: Efek

en: The node ID of the node.
id: ID node dari node.

en: Tab weight
id: Bobot tab

en: Trigger
id: Pemicu

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
id: "%" tidak boleh digunakan untuk segmen pertama jalur.

en: Menu depth
id: Kedalaman Menu

en: Add effect
id: Tambahkan efek

en: View mode
id: Modus tampilan
