Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: Node
is: Nóða
