Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: Node
mr: शाखा

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
