Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Node
ur: نوڈ

en: Select a view
ur: view کا انتخاب کریں

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
