Support Ticketing System (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (70 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: content
be: змест

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: closed
be: зачыненае

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Enable
be: Уключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: view
be: глядзець

en: Overview
be: Агляд

en: all
be: усе(ё)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Path
be: Сцежка

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: Updates
be: Абнаўленні

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Options
be: Налады

en: Create
be: Стварыць

en: Active
be: Актыўна

en: Never
be: Ніколі

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: security
be: бяспека

en: General
be: Агульны

en: Color
be: Колер

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Optional
be: Неабавязковы

en: 1 new | @count new
be[0]: 1 новы
be[2]: @count новых

en: Port
be: Порт

en: Change
be: Змяніць

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: open
be: адчыненае

en: Containing any of the words
be: Утрымлівае нейкае са словаў

en: Containing the phrase
be: Утрымлівае фразу

en: Containing none of the words
be: Ня ўтрымлівае аніводнае са словаў

en: Comment: added %subject.
be: Дададзены каментар "%subject".

en: Next month
be: Наступны месяц

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
be: Запыты прывязаны да вузла доступу, яле не з'яўляюцца nid. Дадайце знешні ключ да node.nid ў схеме, каб гэта выправіць.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
be: Ваш запыт спісу вузлоў выкарыстоўвае @fallback як табліцу базы ў запыце адзначаным для дасягу на вузел. Гэта можа быць небяспечна і нават не працаваць. Вызначце знешныя ключы (foreign keys) ў вашай схеме для node.nid
