Support Ticketing System (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (59 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: content
bs: sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: closed
bs: zatvoren

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Enable
bs: Omogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: Priority
bs: Prioritet

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Path
bs: Putanja

en: Assigned
bs: Dodjeljeno

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: Active
bs: Aktivan

en: security
bs: bezbjednost

en: Color
bs: Boja

en: Users
bs: Korisnici

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: open
bs: otvoren

en: Global
bs: Globalni

en: Containing any of the words
bs: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
bs: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
bs: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Comment: added %subject.
bs: Komentar: dodan %subject.
