Support Ticketing System (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (77 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: content
eu: edukia

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: closed
eu: itxita

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Project
eu: Proiektua

en: view
eu: ikusi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: all
eu: denak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Path
eu: Bide-izena

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Options
eu: Aukerak

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: State
eu: Egoera

en: security
eu: segurtasuna

en: General
eu: Orokorra

en: Color
eu: Kolore

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: 1 new | @count new
eu[0]: berri 1
eu[1]: @count berri

en: Port
eu: Ataka

en: Change
eu: Aldatu

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: open
eu: irekita

en: Charts
eu: Grafikoak

en: Global
eu: Globala

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Containing any of the words
eu: Hauetako edozein hitz daukana

en: Containing the phrase
eu: Esaldia daukana

en: Containing none of the words
eu: Hauetako hitzik ez daukana

en: Comment: added %subject.
eu: Iruzkina: %subject gehituta

en: Auto-subscribe
eu: Auto-harpidetu

en: Next month
eu: Hurrengo hilabetea
