Support Ticketing System (7.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Total
ga: Iomlán

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: 1 new | @count new
ga[0]: 1 nua
ga[1]: @count nua

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›
