Support Ticketing System (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (75 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Totals
gl: Totais

en: content
gl: contido

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: closed
gl: pechada

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Priority
gl: Prioridade

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: all
gl: todos

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Path
gl: Ruta

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Create
gl: Crear

en: Active
gl: Activo

en: Never
gl: Nunca

en: Last update
gl: Última actualización

en: State
gl: Estado

en: security
gl: seguranza

en: General
gl: Xeral

en: Color
gl: Cor

en: Users
gl: Usuarios

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Optional
gl: Opcional

en: Protocol
gl: Protocolo

en: 1 new | @count new
gl[0]: 1 novo
gl[1]: %count novos

en: Port
gl: Porto

en: Change
gl: Cambiar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Period
gl: Periodo

en: open
gl: aberta

en: Aggregate
gl: Engadir

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Default sort order
gl: Orde de clasificación predeterminada

en: Comment: added %subject.
gl: Comentario: engadido %subject.

en: Next month
gl: Mes seguinte
