Support Ticketing System (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: view
ug: كۆرۇش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: security
ug: بېخەتەرلىك

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: open
ug: ئوچۇق
